BIRSTE SKURSTEŅU TĪRĪŠ. 250MM KVADRĀTV.
€3,39
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Diametrs | 250 mm |
| Garums | 130 mm |
| Stieples | Liela tērauda |
| Tīrīšanai | Skurstenis |
| Stiprinājuma vītne | 12 mm/M12 |
| Produkta veids | Stiepļu suka |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Ar pagarinātāju | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diametrs: 250 mm. Garums: 130 mm. Materiāls: tērauds. Stieples: liela tērauda. Tīrīšanai: skurstenis. Stiprinājuma vītne: M8. Ar pagarinātāju: nē |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501733799 |
Lai nodrošinātu drošu un efektīvu skursteņa darbību mājās ar malkas apkuri, to nepieciešamas regulāri iztīrīt. Skursteņu birste ar gariem neilona sariem, kvadrātveida formā ir praktisks un noderīgs darbarīks. Diametrs: 25cm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BIRSTE SKURSTEŅU TĪRĪŠ. 250MM KVADRĀTV.