Produkta informācija
| Ražotājs | NEXLER |
|---|---|
| Krāsa | Melna krās. |
| Svars | 5 kg |
| Patēriņš | 0,8 - 1,2 kg/m² |
| Produkta veids | Bitumena mastika |
| Zīmols | Nexler |
| Kolekcija | - |
| Mērķis | Piemērots nepārtrauktai hidroizolācijai bez bitumena un uz bitumena bāzes, laminēšanai, jumta seguma konservēšanai |
| Darba temperatūra | 5 - 35 °C |
| Papildus informācija | Krāsa: Melns. Darba temperatūra: +5 - +35° C. Svars: 5 kg |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Gāzbetona un silikāta bloku līme bloku Sakret GMS, 25 kg, pelēka krās. |
| Parastā cena | Pašizlīdzinātājs līdzinātājs Ceresit CN 87, izlīdzinošs, pelēka krās., 25 kg |
| Svītrkods | 502409517 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BITUMENA MASTIKA IZOBIT DK 5KG