BLOKS KIVI HSA 240X190X390/65 ARMĒŠANAS
€1,79
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 39 cm |
| Augstums | 19 cm |
| Platums | 24 cm |
| Produkta veids | Būvniecības bloki |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Cementa |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Bloka tips | Keramzītbetona |
| Ienesīgums, m2/gab | 0.093 |
| Svītrkods | 500211552 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BLOKS KIVI HSA 240X190X390/65 ARMĒŠANAS