Produkta informācija
| Ražotājs | PROF |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Garums | 97 mm |
| Platums | 45 mm |
| Produkta veids | Sijas uzgalis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Papildus informācija | Materiāls: Galvanizēts tērauds. Garums: 95 mm. Platums: 45 mm. Biezums: 2 mm. Vienību skaits iepakojumā: 1. Kaste satura iepakošanai: 50 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500228352 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BRUSU KURPE 45X97MM