CAURULE APAĻA ALUMĪNIJA D15X1.5 1.9/2M
Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Forma | Apaļš |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 190 cm |
| Sieniņas biezums | 1.5 mm |
| Zīmols | Briko |
| Ārējais diametrs | 15 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Papildus informācija | Forma: Apaļa. Materiāls: Alumīnijs. Krāsa: Pelēka. Sieniņas biezums: 1.5 mm. Ārējais diametrs: 15 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501732800 |
Atklājiet daudzpusīgo Briko alumīnija cauruli – praktisku un izturīgu komponentu, kas paredzēts plašam projektu klāstam.
Izgatavota no viegla, taču izturīga alumīnija, šī apaļā caurule ir ar smalku pelēku apdari, kas nemanāmi iekļaujas dažādos pielietojumos. Tās raksturīgās īpašības padara to par lielisku izvēli gan iekštelpu, gan āra apstākļos, pateicoties tās ievērojamai izturībai pret koroziju un iespaidīgai stiprības un svara attiecībai.
Šīs Briko alumīnija caurules galvenās specifikācijas:
- Materiāls: Augstas kvalitātes alumīnijs
- Forma: Apaļa
- Krāsa: Dabīgi pelēka
- Garums: 190 cm
- Ārējais diametrs: 15 mm
- Sienas biezums: 1.5 mm
- Pārklājums: Nav, demonstrējot tā dabisko metālisko estētiku
Šī 190 cm alumīnija caurule ir ideāli piemērota dažādām vajadzībām, piemēram, pielāgotu DIY mēbeļu, plauktu vai mākslinieciskas instalācijas veidošanai. To var efektīvi izmantot arī dārzkopības projektos atbalsta konstrukciju vai vieglu karkasu veidošanai. Piegādāta kā viens gabals, tā piedāvā pietiekami daudz materiāla jūsu radošajiem un praktiskajiem centieniem.
Ar lepnumu no Polijas nākusī Briko alumīnija caurule nodrošina uzticamu un būtisku pamatelementu iztēles bagātām un praktiskām radībām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE APAĻA ALUMĪNIJA D15X1.5 1.9/2M