Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Forma | Kvadrāts |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 200 cm |
| Sieniņas biezums | 1 mm |
| Zīmols | Briko |
| Platums | 1.2 cm |
| Augstums | 1.2 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Papildus informācija | Forma: Kvadrāts. Materiāls: Alumīnijs. Garums: 200 cm. Platums: 0.012 m. Augstums: 0.012 m |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501732081 |
Atklājiet Briko kvadrātveida alumīnija caurules daudzpusību, būtisku sastāvdaļu plašam projektu klāstam. Izgatavota no izturīga alumīnija, šai caurulei ir gluds pelēks apdare, kas atspoguļo dabīgo metālisko spīdumu, kā redzams produkta attēlā. Tās precīzais kvadrātveida profils padara to par populāru izvēli gan konstrukciju, gan dekoratīviem nolūkiem.
Ar 200 cm garumu un vienmērīgu 1,2 cm platumu un 1,2 cm augstumu, šī alumīnija caurule ir paredzēta konsekvencei un lietošanas ērtumam. 1 mm sieniņu biezums nodrošina labu izturības un vadāmības līdzsvaru. Alumīnijs ir pazīstams ar savām vieglajām īpašībām un izturību pret koroziju, padarot to piemērotu dažādām iekštelpu un āra vidēm, neprasot papildu pārklājumu.
Šo vienu Briko alumīnija caurules gabalu var izmantot daudzos radošos projektos. Apsveriet iespēju to izmantot vieglu rāmju, piemēram, plauktu, mazu galdu vai pat sarežģītu modeļu, izveidei. Tas var kalpot arī kā stabils elements DIY mēbeļu projektos vai arhitektūras detaļās, kur vēlama tīra, lineāra estētika.
- Produkta veids: Kvadrātveida alumīnija caurule
- Zīmols: Briko
- Materiāls: Alumīnijs
- Krāsa: Pelēka (dabīgā alumīnija apdare)
- Izmēri: 200 cm (garums) x 1,2 cm (platums) x 1,2 cm (augstums)
- Sienas biezums: 1 mm
- Forma: Kvadrātveida
- Izcelsme: Polija
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE KVADRĀTVEIDA ALUM. 12X12X1 2M