Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Forma | Apaļš |
| Materiāls | Tērauds |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 200 cm |
| Sieniņas biezums | 2.9 mm |
| Zīmols | - |
| Ārējais diametrs | 33.7 mm |
| Iekšējais diametrs | 25 mm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Papildus informācija | Sieniņas biezums: 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501726033 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE MELNA D25 / (33.7)X2.9 2M