Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pārklājums | Nerūsējošā tērauda |
| Garums | 200 mm |
| Platums | 100 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Papildus informācija | Biezums: 2 mm. Pārklājums: Nerūsējošā tērauda |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502004171 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURUMPLATE200X100X2,0 A2 (50)