Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 23 cm |
| Svars | 0.55 kg |
| Darba daļu materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Haushalt |
| Cirvja galvas svars | 0.55 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502079384 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CIRVIS HAUSHALT 550 G, 23 CM