Produkta informācija
| Ražotājs | TRUPER |
|---|---|
| Garums | 38 cm |
| Darba platums | 13.5 cm |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Koks |
| Produkta veids | Kultivatori |
| Zīmols | Truper |
| Svars | 0.32 kg |
| Krāsa | Brūna krās., Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Meksika |
| Svītrkods | 502695740 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DAKŠA DĀRZA 300MM TRUPER