Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 1270 mm |
| Sānu restes skaits | 4 |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Zīmols | Fiskars |
| Produkta veids | Dakšas |
| Izmantot dakšu | Komposts |
| Modelis | Solid |
| Svars | 1.7 kg |
| Darba platums | 22.5 cm |
| Krāsa | Oranža krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502603725 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DAKŠA KOMPOSTU SOLID 1070674