Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 1204 mm |
| Sānu restes skaits | 4 |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Zīmols | Fiskars |
| Produkta veids | Dakšas |
| Izmantot dakšu | Universāls |
| Modelis | SOLID 1070673 |
| Svars | 1.786 kg |
| Darba platums | 18.5 cm |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Obligātā garantija | 12 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502603724 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DAKŠA ZEMEI SOLID 1070673