Produkta informācija
| Ražotājs | STONE MASTER |
|---|---|
| Garums | 360 mm |
| Platums | 90 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 12 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Stone Master |
| Kolekcija | Barceloneta |
| Biezums | 20 mm |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501979118 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DEK. AKMENS BARCELONETA SILV (0.41)