Produkta informācija
| Ražotājs | TUBADZIN |
|---|---|
| Garums | 11 cm |
| Platums | 12.5 cm |
| Biezums | 0.9 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Tubadzin |
| Kolekcija | Burano |
| Modelis | Wood Hexagon |
| Formāts | 11 x 12 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 36 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.38 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Koka imitācija |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502408098 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DEK BURANO WOOD HEX11X12.5 (36)