DETAĻA LAMIN. 195X865X16 ARKANSAS OZOLS
€2,66
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 86.5 cm |
| Platums | 19.5 cm |
| Biezums | 1.6 cm |
| Virsmas pārklājums | Plastizols |
| Zīmols | - |
| Platība | 0.51 m² |
| Svītrkods | 502352075 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DETAĻA LAMIN. 195X865X16 ARKANSAS OZOLS