DIMANTA RIPA SEV 230 PRO SEGM. DRY RUBI
Produkta informācija
| Ražotājs | RUBI |
|---|---|
| Diametrs | 230 mm |
| Biezums | 2.3 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Rubi |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Apstrādes materiāls | Betons, Klinkera, Mūra |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6650 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 36 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots griešanai: Sauss. Maksimālais ātrums minūtē: 6650 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 501971444 |
RUBI SEV dimanta diski ir ieteicami sausai griešanai, paredzēti dažādu vispārējās celtniecības materiālu, piemēram, ķieģeļu, betona, terases u.c., griešanai.
Būdami segmentētie diski, SEV dimanta diski celtniecības speciālistiem piedāvā vislielāko griešanas ātrumu.
Rūpīgi pārdomāts segmentu dizains un to sastāvs, kas balstīts uz labākajām izejvielām, ļauj griezt ar maksimālo ātrumu un nodrošina vislabāko dzesēšanu.
Segmentētie dimanta diski vienmēr ir labākā izvēle materiālu griešanai, kuru biezums pārsniedz 25 mm.
RUBI SEV dimanta disku segmenti ir piestiprināti pie tērauda serdes ar lāzermetināšanu.
RUBI profesionāļiem piedāvā divas dimanta disku klases: PRO un SUPERPRO.
PRO diski profesionāliem lietotājiem piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.
SUPERPRO diski ir labākā izvēle prasīgākajiem darbiem.
Diski, kuru biezums ir mazāks par 2 mm, nav piemēroti stūru griešanai.
RUBI uzņēmumā mēs zinām, kā cilvēki strādā visā pasaulē, zinām keramikas flīžu ieklājēju vajadzības un pārzinām visus materiālus, ko izmanto iekārtošanā un remontā. Šo iemeslu dēļ RUBI ir atzīts zīmols, kas ir skaidri orientēts uz profesionālu un prasīgu nozari. Tieši tāpēc RUBI piedāvā jums visas zināšanas un pieredzi, lai jūs varētu ražot īpaši precīzus instrumentus. Lielo mūsu klientu un tirgus vajadzību dēļ mēs esam koncentrējuši savu pieredzi instrumentu un izstrādājumu, kas paredzēti pēc iespējas precīzākai keramikas flīžu griešanai un stiprināšanai, projektēšanā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIMANTA RIPA SEV 230 PRO SEGM. DRY RUBI