DIVPUSĒJS LEŅĶIS 676468 BALTS 40X40X2750
€1,42
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 2750 mm |
| Platums | 40 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Apdares leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 1.1 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502423737 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIVPUSĒJS LEŅĶIS 676468 BALTS 40X40X2750