EL.CELTN.MIKS.RUBIMIX9 SUPER.26970 1800W
€82,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | RUBI |
|---|---|
| Svars | 6.2 kg |
| Jauda | 1800 W |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Celtniecības maisītājs |
| Zīmols | Rubi |
| Modelis | RUBIMIX-9 SUPERTORQUE |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-450, 0-770 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maisīšanas asmens diametrs | 140 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502335623 |
JAUCĒJKRĀNS RUBI RUBIMIX-9 SUPERTORQUE, 1800 W
-
Aprīkots ar divu ātrumu pārnesumkārbu un elektronisko kontrolieri, kas optimizē katra materiāla sajaukšanas ātrumu, un lietotājs vienmēr iegūs iespējami viendabīgāku maisījumu.
-
RUBIMIX-9 ražošanā izmantoti ļoti viegli un ļoti izturīgi materiāli, lai profesionāļiem piedāvātu maksimāli uzticamu instrumentu.
-
RUBIMIX-9 elektriskajam jaucējkrānam ir divi mehāniskie ātrumi ar 1200 W motoru.
-
Pirmā ātruma diapazons ir 0-620 apgr./min, bet otrais var sasniegt 810 apgr./min.
-
Izmantojot šādu jaudas un ātruma kombināciju, mēs varam iegūt vislabākos maisīšanas rezultātus ar jebkura veida materiāliem.
-
Rokturī ir kontrolieris un ātruma regulators, ko var darbināt, kamēr mēs izmantojam ierīci.
-
Visiem RUBIMIX-9 klāsta elektrisko maisītāju modeļiem ir maisīšanas lāpstiņa javu un cementa adhezīvu maisīšanai. Taču, pateicoties savienojumam ar M14 vītni, elektriskajos maisītājos var izmantot jebkura veida maisīšanas lāpstiņu.
-
tirgū, tostarp lāpstiņas bez vītnes, izmantojot stiprinājumu, vai ekskluzīvas RUBI maisīšanas lāpstiņas ar FAST-IN ātrās savienošanas sistēmu, izmantojot M14 vītnes adapteri.
-
RUBIMIX-9 elektrisko jaucējkrānu var aprīkot ar maisīšanas lāpstiņu ar maksimālo diametru Ø 140 mm, kas nodrošina maksimālo maisīšanas jaudu 40 kg.
-
Tādējādi RUBIMIX-9 ir universāls, viegls un uzticams elektriskais maisītājs, ko RUBI piedāvā profesionāļiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: EL.CELTN.MIKS.RUBIMIX9 SUPER.26970 1800W