ELEKT.LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA 9151GB 1010W VRS+
Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 1010 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 3000-12000 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 9151GB |
| Svars | 2.2 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Papildus informācija | Pretvibrācijas sistēma VRS+ |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205352 |
Jaudīga leņķa slīpmašīna ar stabilizatoru un maināmu iepriekš iestatāmu ātrumu
SKIL instruments 9151 ir jaudīga leņķa slīpmašīna, kas ir saderīga ar 125 mm diskiem. Pateicoties 1010 W motoram, šis instruments ļauj optimālā veidā veikt griešanu, slīpēšanu un attīrīšanu no rūsas. Nepārspējama inovācija ir SKIL unikālā pretvibrācijas sistēma “VRS+”, kas pārspēj visas tradicionālās sistēmas. Šīs leņķa slīpmašīnas sānu rokturī ir iebūvēts pretsvars, kas var pārvietoties visos virzienos. Šis tā sauktais dinamiskaisa slāpētājs samazina vibrāciju līdz neticami zemam līmenim. Atkarībā no veicamā uzdevuma varat viegli noregulēt sānu rokturi trīs parocīgās pozīcijās. Šim instrumentam ir elektroniska pakāpeniskā palaišana, kas automātiski regulē ātrumu, jaudas stabilizators, kas nodrošina efektivitāti, pat strādājot ar paaugstinātu slodzi. Fiksatora sistēma ar fiksatoru “Clic” ļauj viegli un bez atslēgas regulēt aizsargu tā, lai tas novirzītu lidojošās dzirksteles jebkurā vēlamajā virzienā. Šī instrumenta augsto veiktspēju lielā mērā nosaka rūdīti slīpzobu zobrati, kas darba laikā nodrošina labāku griezes momenta pārnesi, lielāku kalpošanas laiku un zemāku trokšņa līmeni. Ērta darbvārpstas fiksēšanas sistēma nodrošina vieglu piederumu nomaiņu. SKIL instrumentu 9151 GB piegādā izturīgā pārnešanas koferī kopā ar trim slīpripām.
Tehniskie dati
- Maks. diska diametrs: 125 mm
- Darbvārpstas vītne: M14
- Spriegums/frekvence (uzlādes ierīcei): 220-240 V / 50-60 Hz
Īpašības
- Jaudīgs 1010 W motors ļauj nevainojami veikt griešanu, slīpēšanu un attīrīšanu no rūsas
- Griešanās ātruma regulēšana nodrošina instrumentam plašas lietošanas iespējas
- Sānu rokturis ar unikālu un nepārspējami efektīvu pretvibrācijas sistēmu “VRS+”
- Pakāpeniskās palaišanas funkcija nodrošina instrumentam pakāpenisku ieskrējienu, līdz tiek sasniegts maksimālais ātrums
- Aizsardzība pret pārslodzi ļauj pasargāt motoru no bojājumiem
- Jaudas stabilizēšanas funkcija ļauj efektīvi strādāt arī ar paaugstinātu slodzi
- Aizsardzība pret patvaļīgu ieslēgšanos novērš instrumenta atkārtotu, patvaļīgu ieslēgšanos, atjaunojoties sprieguma padevei pēc elektrobarošanas pārtraukuma
- Trīs sānu roktura stāvokļi ļauj ērti turēt instrumentu, veicot jebkuru darbu
- Drošības aizsargs ar fiksatora sistēmu “Clic” ir noregulējams dažu sekunžu laikā, atbilstoši ikvienai darba situācijai
- Hermetizētie lodīšu gultņi ir nodrošināti pret putekļu iekļūšanu, bet slīpzobu zobratu pārnesums nodrošina augstu izturību un darbojas ar nelielu troksni
- Plāns, izturīgs metāla korpuss ļauj ērti strādāt arī šaurās vietās
- Darbvārpstas fiksēšana ļauj viegli nomainīt piederumus
- Neslīdoša, mīksta noturvirsma ļauj ērti lietot instrumentu
Trokšņa un vibrācijas līmenis
- Skaņas spiediens: 85.9
- Skaņas jauda: 96.9
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ELEKT.LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA 9151GB 1010W VRS+