Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Maksimālais darba spiediens | 1 Bar |
| Garums | 11 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Eļļa |
| Zīmols | Stanley |
| Vītne | 1 |
| Platums | 6 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Svars | 0.58 kg |
| Tilpums | 0.6 l |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502557111 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: EĻĻA STANLEY 122014XSTN 0.6 L