Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 14000 |
| Ēvelēšanas dziļums | 0.1 - 2 mm |
| Ēvelēšanas platums | 82 mm |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Bezvadu ēvele |
| Zīmols | Skil |
| Svars | 2.38 kg |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā: ēvele. 2x TCT asmeņi. Putekļu maisiņš. Atslēga. Adapteris. Instrukcija. Soma. Akumulators nav iekļauts. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502559151 |
SKIL 3980 ir jaudīga 20V Max (18V) bezvadu elektriskā ēvele, kas lieliski piemērota virsmu izlīdzināšanai un slīpumu un izciļņu ēvelēšanai. Bezsuku motors ir ātrāks, spēcīgāks un darbojas desmit reizes ilgāk nekā līdzvērtīgs motors ar suku. Mašīnas ergonomiskais dizains un polsterētais rokturis, kā arī lielā dziļuma iestatīšanas poga, kas ir arī papildu rokturis priekšpusē, garantē optimālu lietošanas komfortu un instrumenta vadību. Augstas kvalitātes TCT asmeņus var pagriezt, kas dubulto kalpošanas laiku. Kad viena asmens puse nolietojas, varat to vienkārši apgāzt un turpināt darbu. Jūs varat ērti pielāgot skaidu noņemšanu pa kreisi vai pa labi atbilstoši darba apstākļiem. Lai darba vide būtu tīrāka, elektriskās ēveles abās pusēs varat piestiprināt putekļu maisiņu vai standarta izmēra putekļu sūcēju. Ērta pēda nodrošina to, ka jūs nejauši nesabojājat apstrādājamo priekšmetu, ja vēlaties novietot instrumentu uz virsmas vai noliekot to pēc darba.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĒVELE AKUMULATORA 3980XP 20V