ĒVELE AKUMULATORA DEWALT DCP580N-XJ 18V
€143,61
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 15000 |
| Ēvelēšanas dziļums | 2 mm |
| Ēvelēšanas platums | 82 mm |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Bezvadu ēvele |
| Zīmols | Dewalt |
| Svars | 2.5 kg |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501836810 |
- Viegli, kompakti un ergonomiski veidots dizains ērtai lietošanai.
- Jaudīgs bezsuku motors nodrošina augstu veiktspēju ar vienu akumulatora uzlādi.
- Savienotājs ir saderīgs ar AirLock putekļu savākšanas sistēmu.
Specifikācijas:
- Ēvelēšanas platums 82 mm
- Ēvelēšanas dziļums 2 mm
- Akumulatora spriegums 20 V max
- Apgriezienu skaits 15 000 apgr./min
- Svars 2,5 kg
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĒVELE AKUMULATORA DEWALT DCP580N-XJ 18V