Produkta informācija
| Ražotājs | BLACK&DECKER |
|---|---|
| Jauda | 2000 W |
| Gaisa plūsmas caurlaidība | 300 - 500 l/min |
| Darba temperatūra | 50 - 600 °C |
| Vada garums | 3 m |
| Produkta veids | Pūtējs |
| Zīmols | Black & Decker |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst 5 piederumi |
| Svītrkods | 502162925 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FĒNS KX2001K 2000W BLACK&DECKER