Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 40 cm |
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 0.75 cm |
| Flīžu tips | Keramikas |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Dekoratīvā flīze |
| Zīmols | Golden Tile |
| Kolekcija | Elba |
| Modelis | White |
| Formāts | 25 x 40 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 16 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.6 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502571248 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FL DEK ELBA BALTS 25X40 (1.6)