Produkta informācija
| Ražotājs | HALCON |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.95 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Alsacia |
| Formāts | 60 x 120 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Marmora imitācija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502366817 |
FLĪZES, AKMENS Domoletti ALSACIA 8429178286849, 1200 MM X 600 MM
Domoletti Alsacia akmens flīzes ir stilīga un funkcionāla izvēle sienu un grīdas apdarei.
Šīs akmens flīzes piešķir telpām dabisku, unikālu izskatu.
Tās ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina izturību un izturību, un ir piemērotas sienām, grīdām, kāpnēm un terasēm.
Matētās marmora imitācijas keramikas flīzes piesaista uzmanību ar savu smalkumu, un tām ir interesants, elegants marmora raksts, kas izceļ flīžu skaistumu un oriģinalitāti.
Šīs lielās taisnstūra formas flīzes ir augstākās klases, rektificētas (ļoti gludas malas ar minimālām spraugām pēc pielīmēšanas). Tās ir izturīgas pret salu, un tās var droši izmantot gan iekštelpās, gan ārā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FL GRES ALSACIA RECT 60X120 (1.44)