Produkta informācija
| Ražotājs | HALCON |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.95 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Alsacia |
| Formāts | 60 x 60 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Marmora imitācija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502366818 |
FLĪZES, AKMENS Halcon Domoletti 8429178286856, 600 MM X 600 MM
Domoletti Alsacia akmens flīzes ir stilīga un funkcionāla izvēle sienu un grīdas apdarei.
Šīs akmens flīzes piešķir telpām dabisku, unikālu izskatu.
Tās ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina izturību un izturību, un ir piemērotas sienām, grīdām, kāpnēm un terasēm.
Matētās marmora imitācijas keramikas flīzes piesaista uzmanību ar savu smalkumu, un tām ir interesants, elegants marmora raksts, kas izceļ flīžu skaistumu un oriģinalitāti.
Šīs kvadrātveida formas, lielās flīzes ir pirmklasīgas, rektificētas (ar ļoti gludām malām un minimālām spraugām līmēšanas laikā). Tās ir izturīgas pret salu, tāpēc tās var droši izmantot gan iekštelpās, gan ārā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FL GRES ALSACIA RECT 60X60 (1.44)