Produkta informācija
| Ražotājs | GEOTILES |
|---|---|
| Garums | 45 cm |
| Platums | 45 cm |
| Biezums | 0.88 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Geotiles |
| Kolekcija | Neptune |
| Modelis | Blanco |
| Formāts | 45 x 45 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 7 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.42 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502400607 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FL GRES NEPTUNE BLANCO 45X45 (1.42)