FLĪZE AKM.M GRES RUSH BEIGE 597X597X7 (1
€11,93
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CERRAD |
|---|---|
| Garums | 59.7 cm |
| Platums | 59.7 cm |
| Biezums | 0.7 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Cerrad |
| Kolekcija | Rush |
| Modelis | Beige |
| Formāts | 60 x 60 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.78 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Papildus informācija | Pirms flīžu ieklāšanas pārbaudiet to toni un kvalitāti. Pēc flīžu ieklāšanas par tām nevar iesniegt nekādas pretenzijas. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502686713 |
Preces apraksts angļu valodā:


- Garums: 597 mm
- Platums: 597 mm
- Biezuma: 8.5 mm
- Preču skaits: 4
- Kvantitāte uz iepakojumu, m2: 1.43
- Flīžu tips: Akmens
- Flīžu mērķis: Grīda
- Piemērots āra lietošanai: Jā
- Flīžu virsma: Glazēta
- Flīžu raksts: Rakstāms
- Krāsa: Pelēka
- Klase: Pirmā
- Rectificēts: Jā
- Sals izturīgs: Jā
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZE AKM.M GRES RUSH BEIGE 597X597X7 (1