FLĪZE SIEN.MONO WHITE RAMETTI 30X60 1.44
€11,86
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 0.9 cm |
| Flīžu tips | Keramikas |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Dekoratīvā flīze |
| Zīmols | Golden Tile |
| Kolekcija | Mono |
| Modelis | White rametti |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| TOP prece | Flīzes, akmens Cersanit Orginal Wood Brown NT1255-002-1, 59.8 cm x 18.5 cm, gaiši brūna krās. |
| Svītrkods | 502681371 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZE SIEN.MONO WHITE RAMETTI 30X60 1.44