FLĪZE SIENAS GRAPHITE STR 6.5X29.8 (0.93
€10,41
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PARADYZ |
|---|---|
| Garums | 6.5 cm |
| Platums | 29.8 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Ceramika Paradyz |
| Kolekcija | Universalna |
| Modelis | GRAPHITE STRUKTURA |
| Formāts | 6 x 30 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.93 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Glancēts |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502795059 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZE SIENAS GRAPHITE STR 6.5X29.8 (0.93