Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 30 cm |
| Platums | 10 cm |
| Biezums | 0.7 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Golden Tile |
| Kolekcija | Como |
| Modelis | Green |
| Formāts | 10 x 30 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 28 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.84 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502571254 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZES COMO ZAĻĀ 10X30 (0.84)