Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 11000-28000 |
| Maksimālais frēzēšanas dziļums | 55 mm |
| Frēzēšanas augstuma iestatījums | 55 mm |
| Produkta veids | Elektriskā frēze |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1860AA |
| Jauda | 1400 W |
| Piestiprināmo instrumentu spraudņa diametrs | 6 - 8 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647458 |
Elektriskā frēze Skil 1860AA
SKIL 1860AA ir jaudīgs 1400 W koka frēzēšanas rīks, kas paredzēts rievu un iedobumu griešanai, formēšanai, slīpumiem, profilu veidošanai un dekoratīvai griešanai. Pateicoties iepriekšējai ātruma izvēlei un precīzai dziļuma regulēšanai, tas ir piemērots darbam ar dažādiem materiāliem. Divas LED lampas nodrošina labu darba redzamību. Šai frēzei ir ergonomisks dizains un mīksti rokturi, kas nodrošina optimālu darba komfortu. Lai darba vide būtu tīrāka, integrēts putekļu sūcēja adapteris ir piemērots vairākiem standarta izmēra putekļu sūcējiem. Spoles bloķēšanas ierīce ļauj ātri un vienkārši nomainīt uzgali. SKIL 1860 AA tiek piegādāts ar taisnu griešanas frēzi, trim ieliktnēm, paralēlu vadotni, izliektu vadotni, apļveida vadotni un kopēšanas gredzenu.
Specifikācijas
- Jauda - 1400 W
- Apgriezienu skaits - 11000-28000 RPM
- Maksimālais griešanas dziļums - 55 mm
- Ieliktnes komplektā - 6 mm, 6.35 mm, 8 mm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FRĒZE 1860AA 1400W