Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Produkta veids | Elektriskie sūkņi |
| Garums | 21.5 cm |
| Platums | 4.9 cm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | EasyPump 3,6V |
| Augstums | 10.6 cm |
| Vispārējie izmēri | 4.9 x 10.6 cm |
| Pieslēgt pie 12V automašīnas kontaktligzdas | Nē |
| Var izlaist gaisu | Nē |
| Uzgaļu skaits | 3 |
| Papildus informācija | USB-C uzlādes savienojums, Maksimālais spiediens: 10 bāri |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502233328 |
PUMPIS BOSCH EASYPUMP 3,6V
Mazs darbarīks, liela veiktspēja: EasyPump ir Bosch intuitīvais gaisa pumpis visiem lietojumiem līdz 10,3 bāru spiedienam. Ierīces reāllaika mērījumi un iepriekšējas izvēles funkcija nodrošina ērtu un precīzu piepūšanu. Pumpis ir pārskatāms interfeiss un ietilpīgs displejs, kas ir salasāms dienasgaismā. Tā kompaktais un vieglais dizains padara to par ideālu līdzi ņemamu palīgu. EasyPump ir aprīkots ar dažādiem adapteriem, kas glīti glabājas glabāšanas nodalījumā, un ar to var piepumpēt visu veidu riepas (piemēram, automašīnu, velosipēdu), bumbas (piemēram, futbola bumbas) un pat nelielus ūdens sporta piederumus. Piepumpēšana vēl nekad nav bijusi vienkāršāka.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GAISA PUMPIS AKUM. EASYPUMP 3AH 3.6V