Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 2000 W |
| Gaisa plūsmas caurlaidība | 250 - 500 l/min |
| Darba temperatūra | 50 - 650 °C |
| Produkta veids | Pūtējs |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 8040GA |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: somiņa, reducējošā sprausla, atstarojošā sprausla, 9 mm reducējošā sprausla, plakana sprausla. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647459 |
Pūtējs Skil 8040GA
SKIL 8040 ir jaudīgs 2000 W karstuma pistole, ar kuru var izpildīt visdažādākos uzdevumus, piemēram, noņemt krāsu un uzlīmes, vaskot un noņemt slēpošanas vasku utt. Šis karstuma pistole ir elektroniski vadāms; tas nozīmē, ka elektronika pastāvīgi uzrauga instrumenta temperatūras līmeni, tādējādi pasargājot to no pārkaršanas. Varat izmantot mazāka diametra uzgaļus dažādiem lodēšanas, atlodēšanas un metināšanas darbiem. Karstuma pistole ir saderīga ar daudziem parastajiem, viegli iegūstamiem karstuma pistoles uzgaļiem, tādēādi jūs vienmēr atradīsiet pareizo uzgali savam darbam. Ērtā LCD displejā var precīzi iestatīt darbam atbilstošos temperatūras un gaisa plūsmas iestatījumus. Varat izvēlēties temperatūru no 50 līdz 650 °C un izvēlēties vienu no pieciem gaisa plūsmas iestatījumiem no 250 līdz 500 l/min. Unikālā uzgaļa izstumšanas funkcija ļauj droši un viegli noņemt uzgali, pat ja tas ir karsts; tas nodrošina ātru uzgaļu nomaiņu, ja vēlaties sākt jaunu darbu. SKIL 8040 GA tiek pārdots ceļojuma koferī ar samazinošo uzgali, reflektoru uzgali, 9 mm samazinošo uzgali un plakano uzgali.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GAISA PŪTĒJS 8040GA 200W