Produkta informācija
| Ražotājs | KÄRCHER |
|---|---|
| Dzinēja tips | Ar benzīna dzinēju |
| Degvielas veids | Benzīns |
| Trokšņa līmenis | 74 dB |
| Degvielas tvertnes tilpums | 15 l |
| Darba ilgums ar pilnu degvielas tvertni | 390 min |
| Produkta veids | Strāvas ģeneratori |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | PGG 3/1 |
| Ģenerātora tips | Vienfāzes |
| Maksimālā jauda | 3000 W |
| Nominālā jauda | 2800 W |
| Degvielas patēriņš | 1.25 - 2.3 l/h |
| Startera tips | Atsitiena |
| Pastāvīgs izejas spriegums | 230 |
| Eļļas līmeņa aizsardzība | Jā |
| Aizsardzība pret pārslodzi | Jā |
| Vienfāzes pieslēgumu skaits | 1 |
| Sprieguma mērītājs | Jā |
| Sprieguma regulēšanas sistēma | Jā |
| Ar riteņiem | Jā |
| Garums | 645 mm |
| Ar rokturi | Jā |
| Platums | 622 mm |
| Augstums | 549 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svars | 51.7 kg |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Benzīna darbināts sinhronais ģenerators PGG 3/1. Jauda 2.8 kW, ar aprīkots ar necaurduramiem riteņiem un 15 litru degvielas tvertni: līdz 12 stundām neatkarības no ārējiem strāvas avotiem. |
| Svītrkods | 502528867 |
Kompakts, ļoti mobils un tajā pašā laikā jaudīgs sinhronais ģenerators PGG 3/1 ar 2,8 kW jaudu neatkarībai no barošanas avotiemm, piemēram, būvlaukumos, lauksaimniecībā vai pašvaldību darbībā. Uzticamais 4-taktu benzīna dzinējs nodrošina drošu darbību nodrošina pastāvīgu jaudu, kā arī aprīkots ar īpaīs izstrādātu drošības tehnoloģiju aizsardzībai pret pārslodzi un eļļas trūkumu, kā arī vienkāršu lietotājam draudzīgu mašīnas transportēšanas risinājumu, necaurduramiem riteņiem un salokāmam stumšanas rokturim. Divas maiņstrāvas iezemētās kontaktligzdas ir aprīkotas ar automātisko sprieguma regulatoru (AVR) un tāpēc ir piemērotas arī jutīgu elektronisku ierīču darbināšanai. Lietojot līdz 12 stundām (pie pilnas slodzes 6,5 stundas) ar 15 litru tvertni, var viegli nodrošināt pilnu darba dienu.
ĪPAŠĪBAS UN IEGUVUMI
Neierasti vienkārša lietošana
Īpaši uzticams un drošs
Ļoti jaudīgs
Kärcher augstspiediena tīrītāju darbība
SPECIFIKĀCIJAS
Tehniskie dati
| Strāvas veids (Ph/V) | 1 / 230 |
| Skaņas spiediena līmenis (dB(A)) | 74 |
| Nominālā veiktspēja (kW) | 2,8 |
| Ražība (kW) | 3 |
| Piedziņas veids | Benzīns |
| Tilpums (cm³) | 208 |
| Motora jauda (kW/ZS) | 4 / 5,4 |
| Degvielas patēriņš (l/h) | 2,3 |
| Tvertnes tilpums (l) | 15 |
| Darba laiks pie 50% slodzes (h) | 12 |
| Darba laiks pie 100% slodzes (h) | 6,5 |
| Svars kopā ar iepakojumu (kg) | 56,1 |
| Svars bez piederumiem (kg) | 51,7 |
| Izmērs (G x P x A) (mm) | 645 x 622 x 549 |
Aprīkojums
- Darba režīma displejs
- Līdzstrāvas ligzda (12 V)
- Aizsardzības klase IP 23
- Aizsardzība pret zemu eļļas līmeni
- Degvielas līmeņa rādītājs
- Vienfāzes kontaktligzda F tips (Schuko)
- Automātiskais sprieguma regulators (AVR)


Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĢENERATORS PGG 3/1 2.8KW KARCHER