ĢIPŠKARTONS FORMPLATTE 6.5X1.2X2.6 GKB
€11,99
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KNAUF |
|---|---|
| Garums | 260 cm |
| Platums | 120 cm |
| Biezums | 0.65 cm |
| Loksnes pielietojums | Interjera apdarei, Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai |
| Mitrumizturība | Nē |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | Formplatte |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Platība | 3.12 m² |
| Ugunsizturība | Nē |
| Papildus informācija | Leteicamais minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 vienības. Ja pasūtīts mazāk par 5 vienībām, pastāv risks, ka transportēšanas laikā ģipškartona plāksnes var salūzt. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 501769848 |
Plāns ģipškartona plāksnes loksne, ideāli piemērota izliektām formām, apdarei, kolonnām, “izliektu” vai “ieliektu” CD profilu konstrukcijām, dekoratīviem sienu un griestu izliektiem elementiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĢIPŠKARTONS FORMPLATTE 6.5X1.2X2.6 GKB