GR FLĪZES TOSCANA GREIGE REC 60X120(1.44
€18,51
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HALCON |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.95 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Toscana |
| Modelis | Greige |
| Formāts | 60 x 120 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502435640 |
FLĪZES, AKMENS Domoletti TOSCANA 8429178289420, 1200 MM X 600 MM
Domoletti Toscana keramikas flīzes ir stilīga un funkcionāla izvēle sienu un grīdas apdarei.
- Šīs akmens flīzes piešķir telpām dabisku, unikālu pieskārienu.
- Šīs flīzes ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina izturību un izturību, un ir piemērotas sienām, grīdām, kāpnēm un terasēm.
- Marmora imitācijas keramikas flīžu matētā virsma piesaista uzmanību ar savu smalkumu, oriģinalitāti un mājīgo dabisko krāsojumu.
- Šīs lielās taisnstūra formas flīzes ir pirmklasīgas, rektificētas (ļoti gludas malas, minimālas spraugas līmēšanas laikā).
Tās ir izturīgas pret salu un drošas lietošanai gan iekštelpās, gan ārā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GR FLĪZES TOSCANA GREIGE REC 60X120(1.44