Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Darba platums | 35 cm |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Produkta veids | Grābekļi |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 1500 mm |
| Krāsa | Pelēka krās., Sarkana krās. |
| Sānu restes skaits | 14 |
| Grābekļa tips | Universāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 150 cm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501793688 |
GRĀBEKLIS UNIVERSĀLS HAUSHALT GR014 H, AR KĀTU, 150 MM
Daudzfunkcionālais grābeklis HAUSHALT GR014 H ir ideāli piemērots dažādiem pagalma un dārza darbiem, jo ar to var viegli izlīdzināt zemi, sabērt zemes gabalus un grābt zāli. Grābeklis ir izgatavots no stikla šķiedras, ir viegls un izturīgs, un tā virves ir izgatavotas no augstas kvalitātes metāla sakausējuma.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĀBEKLIS 14 ZARU GR014 H