GRĪDLĪSTE 2.4MX90 551700FU096L2.4MX90 B.
€3,77
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Augstums | 9 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDP), Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Platums | 1.6 cm |
| Biezums | 1.6 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Balts krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek piestiprinātas ar kronšteiniem “CH23” - 000051050681 vai pielīmētas ar montāžas līmi. Neizmantot silikona līmi. Izgatavotas no laminētas koksnes šķiedras. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Svītrkods | 502105064 |
Laminēta koka grīdlīste ar ozola imitāciju, paredzēta stiprināšanai ar skavām (CH23) vai līmi.
- Izmēri: 240 x 9 x 1.6 cm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE 2.4MX90 551700FU096L2.4MX90 B.