Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 250 cm |
| Augstums | 5.8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koks |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Platums | 5.8 cm |
| Biezums | 2 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Grīdlīstes fiksē ar kronšteiniem "CH23" vai līmē ar montāžas līmi. Pārklāts ar ozola finieri. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Svītrkods | 501744895 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE 534490