Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Augstums | 5.8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 1.5 cm |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar "CH23" stiprinājumiem - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. Neizmantojiet silikona līmi. Izgatavots no laminētām koka šķiedrām. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Svītrkods | 501746559 |
Laminēta skaidu plāksne, ozolkoka imitācija. Var montēt ar stiprinājuma kronšteiniem (CH23) vai līmi. Izgatavota no laminētas skaidu plāksnes.
- Izmēri: 240 x 5.8 x 1.5 cm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE 544360 FU062L FOEI027