GRĪDLĪSTE 549993 FU084L2.4M15X80MMD4166
€3,73
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Augstums | 8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Platums | 1.5 cm |
| Biezums | 1.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Ozola krās. |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar "CH23" kronšteiniem - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. Neizmantot silikona līmi. Izgatavotas no laminētas koksnes šķiedras. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Svītrkods | 501988931 |
Grīdlīste piemērota D4166 laminātam.
Laminēta koka grīdlīste ar ozola imitāciju, paredzēta stiprināšanai ar klipšiem (CH23) vai līmi.
- Izmēri: 240 x 8 x 1.5 cm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE 549993 FU084L2.4M15X80MMD4166