GRĪDLĪSTE PVC LPC-50 2440X14X60 33 KR.
€5,48
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CEZAR |
|---|---|
| Garums | 244 cm |
| Augstums | 6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polietilēns |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Cezar |
| Kolekcija | - |
| Modelis | LPC-50 |
| Platums | 1.4 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 33 |
| Krāsas nosaukums | Balts krāsojams |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502691495 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE PVC LPC-50 2440X14X60 33 KR.