GRĪDLĪSTE PVC NG6287 2200X15X62 (30)BAL
€1,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 220 cm |
| Augstums | 6.29 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | NG62 |
| Platums | 1.52 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 32 |
| Krāsas nosaukums | Minimālistiska bēša krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek piestiprinātas ar dībeļiem - 0000511194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502693857 |
| Grīdlīstei piemēroti piederumi: |
| Iekšējais stūris – 000051322360 |
| Ārējais stūris – 000051322404 |
| Savienojumi – 000040080258 |
| Uzgali – 000051322439 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE PVC NG6287 2200X15X62 (30)BAL