GRIEŠANAS DISKI INOX 10X125X1MM 10GAB
Preces kods: 500933939
€6,03
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH PRO |
|---|---|
| Biezums | 1 mm |
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13250 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 10 gabali. Maksimālais ātrums minūtē: 13250 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Svītrkods | 500933939 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEŠANAS DISKI INOX 10X125X1MM 10GAB