GRIEZRIPA AKMENIM 115 X 3 C30S
Preces kods: 500220831
€0,44
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Biezums | 3 mm |
| Diametrs | 115 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13290 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Makita |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Metāla |
| Svītrkods | 500220831 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZRIPA AKMENIM 115 X 3 C30S