Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Garums | 168 cm |
| Augstums | 15 cm |
| Platums | 70 cm |
| Zīmols | - |
| TOP prece | Groda vāks, 116 cm x 70 cm x 10 cm |
| Parastā cena | Ekstrudēts putu polistirols Finnfoam FL-300 XX, 123.5 cm x 58.5 cm x 5 cm |
| Svītrkods | 502172965 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRODA PĀRSEGUMA PLĀTNE KCP 15