Produkta informācija
| Ražotājs | GUTTA |
|---|---|
| Garums | 80 cm |
| Platums | 15 cm |
| Biezums | 15 cm |
| Lietderīgā platība | 0.12 m² |
| Viļņu skaits | 1 |
| Produkta veids | Jumtiņš |
| Zīmols | Gutta |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Materiāls | Bitumens |
| Kopējā platība | 0.1275 m² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502106776 |
Vēja dēlis bitumena loksnēm
Viegls un izturīgs vēja dēlis četrās krāsās.
Īpašības:
- laba cena,
- viegli montējams,
- mazs svars,
- izturīgs,
- viegli kopjams,
- dabīgas krāsas,
- ražots no pārstrādātiem materiāliem.
Pielietojuma jomas:
- jumta segumam,
- sienu apdarei,
- veca jumta renovācijai,
- Jūsu ideju īstenošanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GUTTANIT VĒJMALA SARKANA