Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 15 cm |
| Darbības zonas platums | 10 cm |
| Darba daļu materiāls | Poliuretāns |
| Produkta veids | Špakteles slīpmašīna |
| Zīmols | Haushalt |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Svītrkods | 502335342 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HIDROSŪKLIS 15 CMX10 CMX5 CM