Produkta informācija
| Ražotājs | COMENSAL |
|---|---|
| Garums | 140 mm |
| Platums | 110 mm |
| Augstums | 70 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Zīmols | Comensal |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 140 x 110 x 70 mm. Materiāls: porolons, porains |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502814574 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HIDROSŪKLIS KUBS -D